Anunturi de angajare

SOFER

Cerinte

  • PERMIS DE CONDUCERE CAT. B
  • EXPERIENTA MINIMA 2 ANI
  • FARA CAZIER/ACCIDENTE RUTIERE GRAVE
  • SERIOZITATE SI CONFIDENTIALITATE
  • DISPONIBILITATE PENTRU UN SISTEM DE LUCRU IN TURE

Beneficii

  • SALARIU ATRACTIV + BONUSURI
  • MEDIU DE LUCRU PROFESIONIST

ASISTENT MEDICAL GENERALIST

Cerinte

  • studii postliceale sau superioare de asistent medical generalist
  • certificat de libera practica in domeniul medical si asigurare malpraxis valabile
  • experienta constituie un avantaj
  • interes pentru dezvoltarea carierei in domeniul medical

RECEPTIONER CLINICA MEDICALA

Cerinte

  • excelente abilitati de comunicare
  • persoana comunicativa, responsabila, organizata, care sa stie sa utilizeze aparatura de birou – calculator, imprimanta, scanner, fax, casa de marcat, POS
  • capacitate de integrare intr-un colectiv nou
  • spirit de echipa si atitudine pozitiva
  • prezenta fizica placuta

MEDIC SPECIALIST/PRIMAR LABORATOR

Absolvent al Facultatii de Medicina, specializare Medicina de Laborator

  • Certificat de membru valabil si vizat la CMR
  • Asigurare malpraxis valabila
  • Experienta pe un post similar de minimum 5 ani, in cadrul unui laborator de analize medicale umane
  • Operare PC mediu
  • Cunoasterea limbii engleze

Descrierea jobului

  • Asigura o administrare eficienta a laboratorului medical.
  • Asigura suportul tehnic de specialitate personalului intern si clientilor.
  • Organizeaza eficient activitatea echipei de laborator.
  • Reprezinta societatea in relatiile cu terti in legatura cu aspectele legate de activitatea de laborator: organisme de acreditare si reglementare, oficiali ai administratiei publice, specialisti din sanatate, pacienti, clienti, media (presa si TV).
  • Defineste, implementeaza si monitorizeaza mentinerea standardului ISO 15189:2013 in laborator.
  • Organizeaza si coordoneaza activitatea de cercetare – dezvoltare.
  • Asigura o echipa de biologi, biochimisti, laboranti si asistenti corespunzatoare numeric, ca pregatire profesionala si motivatie.
  • program de lucru full-time

REGISTRATOR MEDICAL

Postul de registrator medical se adreseaza persoanelor din judetul Calarasi. Conditii minime obligatorii pentru ocuparea postului de registrator medical:

  • buna capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatii;
  • personalitate dinamica;
  • capacitate de lucru in echipa;
  • disponibilitate de a lucra in program full time (8h/zi);
  • cunostinte operare PC (experienta de operare in baze de date reprezinta un avantaj);
  • abilitati tehnoredactare: acuratete a datelor introduse, viteza buna de tastare;
  • atentie distributiva;
  • cunoasterea operarii datelor in programul SIUI/Hipocrate reprezinta un avantaj.

Informatii privind intentia de angajare

In cazul in care posturile disponibile nu sunt conforme cu dorintele dumneavoastra, va rugam sa trimiteti CV-ul dumneavoastra, in limba romana, pe adresa office@alphaclinic.ro, specificand in subiect postul pentru care doriti sa aplicati.

Programeaza-te
Vino la noi